Озерська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Дубровицького району Рівненської області

email: ozersk_osvita@ukr.net     тел. (03658) 4-21-74

Серко Анатолій Максимовичзаступник директора з навчально-виховної роботи

Закінчив Сарненський педколедж РДГУ у 1998р. Рівненський державний геманітарний університет-2003р.

Педагогічне кредо

Коли тебе згадають через роки ті, що пішли у світ широкий - тоді, учителю, твій вдячний труд.

Щур Роман Іванович - вчитель історії та правознавства. В даній школі з 1969 року

Шульга Світлана Петрівна - вчитель укранської мови та літератури. у 2010 році закінчила Рівненський РДГУ. Освіта вища "спеціаліст" У школі працює з 2009 року.

Турук Любов Севастявівна, вчитель математики й фізики. Освіта вища закінчила Рівненський державний педагогічний інститут. Спеціаліст І категорії. В даній школі працює з 1990 року.

Петрович Руслан Миколайович  вчитель трудового навчання, основ здоров'я, креслення. Отримав 2 вищі освіти.Закінчив РДГУ.Спеціаліст ІІ категорії. В даній школі працюю з 1998 року.

Пляшко Ніна Петрівна, вчитель хімії та біології. Освіта вища. Закінчила РЕГІ ім.Дем'янчука. Спеціаліст. В школі з 2008 року.

Петрович Валентина Володимирівна, вчитель світової літератури та російської мови. Освіта вища. Закінчила Рівненський державний педагогічний інститут ім. Д.З. Манцільського. Спеціаліст вищої категорії. В школі з 1976 року.

Серко Василь Григорович учитель фізичного виховання. Освіта вища. Спеціаліст вищої категорії. Закінчив Тернопольський педагогічний інститут ім. Я. Галана. В школі працює з 1971 року.

Полюхович Віталій Миколайович вчитель початкових класів та вчитель фізичної культури в початкових класах. Закінчив РДГУ у 2009. В школі з 2009році.

Серко Оксана Сергіївна вчитель початкових класів. Закінчила Дубенський педколедж та РДГУ в 2004 році. В школі працює з 2000 року

Кузло Наталія Василівна, вчитель географії, біології. Закінчила Мегу ім. Дем'янчука в 2008 році. Працює з 2007 року

Полюхович Сергій Іванович, вчитель математики. Закінчив Сарненський педагогічний коледж РДГУ в 2003 році. Спеціаліст ІІ категорії. В школі з 2004 року.