Озерська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Дубровицької районної ради

с.Озерськ Дубровицького району

Директор – Серко Юлія Федорівна, 1950 року народження, освіта вища, закінчила Рівненський державний педагогічний інститут (вчитель математики), загальний стаж педагогічної роботи складає 41 рік, на посаді директора закладу з 2002 року.

І. Загальні відомості про заклад.

Дата створення                  Озерська загальноосвітня школа заснована в

та його особливості       1947 році як початкова. В 1960 році закладу

надано статус восьмирічної школи, у 1988 році –неповньої середньої,в 1996 – І-ІІ ступенів. В 1999р.школу реорганізовано в навчальний заклад І-ІІІ

ступенів.У період з 1947 по 1997 рік навчально – виховний

55 – в дитячому садку.

Форма власності          Комунальний заклад Дубровицької районної ради

Основні напрями         Організація навчально – виховного процесу:

діяльності.                     - забезпечення виконання ЗУ «Про загальну

середню освіту»;

- забезпечення реалізації навчальних планів та програм для ЗНЗ І-ІІІ ст.;

- реалізація Всеукраїнської, обласної, районної Програми національного виховання на 2008 – 2020 роки;

- забезпечення функціонування системи учнівського самоврядування: «Країна Барвінкова» (1 – 4 кл.), «Держава Веселкова» (5 – 11 кл.)

Організаційна             Навчально – виховний процес здійснюєсть в одну

структура закладу      зміну. Кількість учнів – 91.

У школі наявний компютерний клас, у якому знаходиться 6 компютерів, спортивна зала із волейбольним майданчиком (роздягальні для хлопчиків і дівчаток), актова зала.

У закладі функціонує 4 гуртки ( «Технологічний», «Чомучки», «В географічних джунглях», «Виразного читання») та 3 секції з волейболу         (2 – 5 кл., 6 – 8 кл., 9 – 11 кл.) та 2 з настільного тенісу (4 – 6 кл., 7 – 11 кл.)

Організовано роботу методичної ради школи, роботи методичних обєднань вчителів початкових класів, класних керівників, суспільно – гуманітарного та природничо – математичного циклів, школа стажування (для молодих вчителів).

Школа процює над науково – методичною проблемною темою «Впровадження в навчально – виховних процес інноваційних технологій, формування ціннісних орієнтацій і ставлень особистості».

Навчально – виховний процес заберпечують 20 вчителів, з яких 5 мають вищу категорію, 2 – звання «Старший вчитель». Обслуговуючий персонал - 13 чоловік.

ІІ. Основні показники діяльності.

Педагогічний колектив Озерської  ЗОШ І-ІІІ ступенів спрямовує свою діяльність на виконання ЗУ «Про загальну середню освіти», виконання навчальних планів і програм та забезпечення належного рівня організації навчально-виховного процесу.

В 2008 році учні школи посіли ІІІ місце (8 клас), в 2011 – ІІ (4 клас) в районному конкурсі знавців української мови імені П.Яцика; у 2010 році –

І місце в районному конкурсі «Космічні фантазії» (10 клас); в 2010 році – ІІІ місце в районному конкурсі «Технічне моделювання» (3 клас), ІІІ місце в районному конкурсі з російської мови «Народна память про подвиг»(8 клас).

Школярі є активними учасниками районного туру учнівських олімпіад, олімпіади серед учнів 4 класу «Юне обдарування», заочного математичного конкурсу «Кенгуру».

Високе досягнення на районних змаганнях мають учнівські команди в залік Спартакіади школярів з легкої атлетики, волейболу, шахів і шашок, настільного тенісу. Зокрема, дівчата 9-11 кл. виступали на обласних змаганнях з легкої атлетики (2009 – 2010 рр.) та настільного тенісу (2010р.)

В результаті учнівські та вчительський колективи займають призові місця в Спартакіаді серед учнів та працівників освіти.

В 2008 році колектив школи нагороджений райрадою профспілки працівників освіти за ІІ місце в районному огляді готовності шкіл до нового навчального року. В 2010 році – за ІІІ місце.

Велика увага приділяється збереженню та відродженню звичаїв та традицій засобами народознавства. У школі відкрито історико – етнографічний музей, який претендує на звання «Зразковий музей».