Головна » 2013 » Грудень » 17
Надзвичайно приємною подією для нашого НВК став той факт, що в число 10 призерів та Лауреатів даного Конкурсу потрапила і ПЕТРОВИЧ ОЛЬГА ЮРІЇВНА--учитель історії та географії, вихователь ДНЗ "Дзвіночок".
Тож протягом двох днів Ольга Юріївна брала безпосередню участь у роботі конференції, під час якої було обговорено знаними світовими фахівцями в галузі історії та соціології проблеми на теми: "Жінка і війна", "Жінка у бойових діях ІІ Світової війни"", "Голокост, примусова праця та повсякденне життя часів окупації", "Пропаганда, пам'ять і повоєнні долі жінок" та ін. Нашого молодого педагога було вшановано Дипломом Лауреата Конкурсу за науково-дослідницьку роботу з теми "Жінка в боротьбі ОУН-УПА на Західній Украї ... Читати далі »
Переглядів: 513 | Додав: walkman_12345 | Дата: 17.12.2013

З 12 листопада по 12 грудня 2013 року в закладі із окремих базових дисциплін для учнів 5,10 класів було проведено моніторинг навчальних досягнень за курс молодшої та основної школи. Учні загалом  підтвердили свій  рівень знань за підсумком 2012-2013 навчального року, і водночас висловили своє невдоволення проведенням таких заходів, ініційованих  Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України саме посередині навчального року. Адже, проведено 12 моніторингових іспитів для 10-класників та 4 для учнів 5 класу. Матеріали всі успішно укомплектовано в спеціальні пакети по кожному класу та відправлено для подальшої обробки даних.

Переглядів: 451 | Додав: walkman_12345 | Дата: 17.12.2013