День ЗСУ 1 клас

Цікаво та змістовно проведено позакласний захід з нагоди відзначення чергової річниці з Дня створення Збройних Сил України. Вчителька 1 класу Серко Наталія Володимирівна разом із своїми вихованцями підготували цікаві вірші та розповіді про історію українського війська, а запрошені на свято тата мали змогу позмагатися за звання «Містера» у різних конкурсних номінаціях. Учні разом із присутніми мамами палко вболівали і підтримували своїх татусів, які під час конкурсів проявляли свої знання і вміння на швидкість одягатись, шикуватися у строю, чистити картоплю на солдатський обід та ін.. Особливо енергійно проявили себе Петрович В.В. під час пришивання ґудзика однією рукою разом із сином Максимом, дідусь Січкара Артема був першим у зїданні солдатської «перловки», а Серко Микола був лідером у очищенні картоплі. Титул «Містер-інтелект» отримав Анатолій Максимович за відмінні теоретичні знання з військової справи, а тато Ірини—Михайло першим випив сік за допомогою чайної ложечки. В конкурсі на влучність справжнім «снайпером» виявився тато Мирославки—Валерій Кирилович, який поцілив у кульки з дитячого пістолета з першого разу.

Всім присутнім свято дуже сподобалося, адже дуже приємно спостерігати, коли школа згуртовує навколо себе не лише учнів, а й вчителів та батьківський колектив.

Категорія: Мої статті | Додав: walkman_12345 (02.02.2012)
Переглядів: 527 | Рейтинг: 0.0/0