Кубок школи -2011 з футболу

Надзвичайно цікаво та видовищно 13 жовтня 2011 року  проведено І-й міні-футбольний турнір «Кубок школи—2011», в якому взяли участь 3 команди учнів 7-11 класів та команда працівників школи. Вже після перших стартових хвилин поєдинку між командами працівників школи та учнів 9-10 класів стало зрозуміло, що наперед фаворита турніру визначити буде нелегко. Проте після кількох зіграних турів турнірну таблицю очолили команди «Олімп» (працівники школи) та «Юність» (учні 11 класу), які й посіли відповідно І та ІІ сходинку. «Бронзові» нагороди виборола перспективна команда 9-10 класів. Турнір проходив під девізом «В здоровому тілі—здоровий дух», а також в рамках спортивно-масових міроприємств школи на 2011-2012 навчальний рік та з нагоди відзначення чергової річниці Дня Української Повстанської Армії та святкування Дня св.Покрови. Кращими гравцями турніру визначено Новака Юрія та Серка Олександра (11 кл.), Грицюка Михайла (9 кл.), Петровича Андрія (4 кл.) та Полюховича Віталія та Чмуневича Руслана («Олімп»).

Категорія: Мої статті | Додав: walkman_12345 (21.12.2011)
Переглядів: 514 | Рейтинг: 0.0/0