Місячник "Ти і твоє здоров'я"
Під час проведення заходів місячника санітарно-просвітницької і профілактичної роботи "ТИ І ТВОЄ ЗДОРОВ'Я" медичний працівник школи Гребеневич А.Л. в кожному класі організувала профілактичні бесіди щодо профілактики венеричних захворювань та СНІДу, туберкульозу, гепатиту, серцево-судинних та інших захворювань.

Із старшокласниками переглянуто документальні фільми "Обирай життя! та "Стоп наркотикам".
Протягом лютого в школі діяла виставка літератури, малюнків з теми пропаганди здорового способу життя, яку організувала бібліотекар Мосійчук Л.І.

Дуже цікаво проведено відкрите засідання методичного об'єднання класних керівників 5-11 кл., адміністрації школи та батьків учнів 9 класу, в ході якого організовано ТРЕНІНГ "КРОК до ЗДОРОВ'Я" (кер. М/О Серко Г.М.). Усі присутні мали змогу проявити себе у складі команд щодо обговорення складної ситуації щодо виховання здорового молодого покоління, були запропоновані шляхи залучення учнівської молоді до занять спортом та запобігання проявам шкідливих звичок серед учнів школи.
Найактивнішими учасниками тренінгу серед батьків були: Ліда Серко, Наталія Грицюк та Людмила Мосійчук; серед класних керівників--Турук Л.С., Шульга С.П., Полюхович С.І.

Категорія: Мої статті | Додав: walkman_12345 (08.04.2012)
Переглядів: 1302 | Рейтинг: 0.0/0