Предметний тиждень з географії та природознавства
З метою зацікавленості школярів географією, вивчення природи рідного краю та виховання в дітей та підлітків дбайливого ставлення до оточуючого середовища та багатств природи в лютому проведено предметний тиждень з географії та природознавства. В рамках Тижня учителем Наталією Ярославівною проведені цікаві та змістовні заходи:
- Виставка стін-газет "Природа навколо нас" (1-11 кл.);
- Екологічна бесіда; Цікава географія в загадках (1-4 кл.);
- Брейн-ринг "По той бік екватора" (7 кл.);

- Вікторина "Щасливий випадок" (5-10 кл.);
- Пізнавально-розважальний вечір для старшокласників (8-11 кл.).

Найактивніших учасників заходів Тижня відзначено на лінійці грамотами  та солодкими подарунками.

Найбільше проявили себе в знаннях з географії та природи рідного краю: Турук Віктор, Серко Марина, Серко Вікторія, Серко Микола (5 кл.), Черпак Марія, Пляшко Артур (6 кл.), Петрович Валентин, Серко Зоряна, Петрович Юрій, Петрович Дмитро (7 кл.), Серко Марія, Бородій Тетяна (8 кл.), Грицюк Михайло, Войтович Марія, Мосійчук Оксана (9 кл.), Серко Марина (10 кл.), Новак Юрій, Серко Олександр (11 кл.)---молодці, так тримати!

Категорія: Мої статті | Додав: walkman_12345 (08.04.2012)
Переглядів: 2046 | Рейтинг: 0.0/0