Районний семінар керівників шкільних музеїв та музейних кімнат 22.03.2012 р.
22 березня 2012 р. на базі історико-етнографічного музею Озерської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар керівників шкільних музеїв та музейних кімнат з теми "Використання інтерактивних методик у музейній педагогіці".
В ході семінару адміністрацією школи (директор Серко Ю.Ф.) була проведена ознайомлююча екскурсія по школі, а також розглянуто ряд важливих питань теоретичного та практичного змісту. Головний спеціаліст відділу освіти РДА Рабешко Г.З. розкрила питання щодо використання шкільного музею у системі роботи навчального закладу з питань реалізації Програми нац. виховання учнівської молоді Дубровиччини на 2008-2020 рр.

Л.М.Шмигельська, методист РМК, ознайомила присутніх учасників семінару із інтерактивними методиками музейної педагогіки,як засобу підвищення ефективності та результативності функціонування музею ЗНЗ.

А керівник музею Озерської ЗОШ, Лілія Олександрівна Серко (вч. вищої категорії, ст. вчитель) поділилася досвідом роботи у дослідницько-пошуковій діяльності в шкільному музеї, а також провела разом із учнями-екскурсоводами (Віктором Туруком, Вікторією Серко та Марією Черпак)цікаву екскурсію до музею, де усі учасники даного методичного заходу ознайомилися із музейними залами("Історія села", "Козацька зала", "Життя та побут селян" та "Історія моєї школи"), в яких представлено 575 експонатів. Також бо надано змістовну консультацію бажаючим щодо порядку та змісту ведення ділової документації у музеї тощо.

Всі присутні мали змогу відвідати виховний захід "КОЗАЦЬКОМУ РОДУ-НЕМА ПЕРЕВОДУ", У ВИКОНАННІ УЧНІВ 5-8 КЛ.

О
тож, усіх небайдужих до історії свого народу запрошуємо відвідати історико-етнографічний музей Озерського ЗНЗ, якому у 2011 році присвоєне почесне звання "ЗРАЗКОВИЙ"!
Категорія: Мої статті | Додав: walkman_12345 (08.04.2012)
Переглядів: 1017 | Рейтинг: 0.0/0