Семінар із захисту Вітчизни

25 січня 2012 року на базі Озерської ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено районний семінар-практикум вчителів Захисту Вітчизни. До гостинної Озерської альма-матер завітали 15 педагогів району на чолі із методистом районного методичного кабінету відділу освіти Дубровицької РДА Малафеєм В.В. Метою семінару було відвідування відкритого уроку Захисту Вітчизни в 10-11 класах та ознайомлення із методичними рекомендаціями щодо проведення військово-польових зборів з юнакками та медпрактики з дівчатами 11-их класів у квітні 2012 року. В ході даного методичного заходу була проведена екскурсія по школі та в історико-етнографічний музей при Озерській ЗОШ, яку цікаво та змістовно провела завідуюча музеєм—учитель української мови та літератури, народознавства Серко Лілія Олександрівна. Гості мали нагоду побувати у кімнатах народного побуту та звичаїв, Козацькому курені, відвідати куточок народної вишивки та ткацтва. Особливу увагу відвідувачів музею привернув «козацький дзбан», виготовлений із міді, який має велику музейну історичну цінність. Гостей зацікавила також новобудова, яка перебуває уже на завершальному етапі—духовна святиня—церква Св.влм.Параскеви, яка знаходиться поблизу школи.

Тема відкритого уроку «Дії солдата в бою. Надання першої медичної допомоги потерпілому під час вивихів і переломів» мала практичний характер. Так, учитель Захисту Вітчизни, Серко Василь Григорович показав основні методи та форми проведення уроку ЗВ з даної теми, під час якого юнаки 10-11 класів імітували дії солдата в бою та практично продемонстрували вміння надати першу медичну допомогу пораненому товаришу. В підсумку, всі присутні схвально відгукнулися на побачене на уроці та оцінили урок на «відмінно».

Найактивніше проявили себе на даному занятті такі учні: Довжик Олександр, Пляшко Спартак, Новак Юрій, Серко Олександр (усі 11 кл.), Скібчик Микола (10 кл.).

Категорія: Мої статті | Додав: walkman_12345 (02.02.2012)
Переглядів: 859 | Рейтинг: 0.0/0