Головна » Статті » Мої статті

Шахи, шашки 24-26.01.2012 р

Відповідно до плану заходів з фізичної культури і спорту, на виконання плану заходів щодо відзначення в 2012 році Року Спорту, 24-26 січня проведено чемпіонат школи з шашок та шахів в залік Спартакіади учнів школи.

Зокрема, в змаганнях по шашках взяли участь 22 школярі: з них-14 хлопчиків (3, 5-11 кл.) та 8 дівчаток (4-11 кл.). Варто відмітити, що цьогоріч кількість учасників була найбільшою, а інтерес до гри з шашок зростає не лише серед старшокласників, а й в учнів початкової ланки. Зокрема, наймолодшими учасниками були Петрович Андрій (3 кл.) та Пляшко Мирослава (4 кл.).

Турнір проведено за аналогією проведення подібних турнірів на районному та обласному рівнях. Загальне керівництво здійснювалось вчителями фізичної культури: Серко М.М., Серко В.Г. та Полюхович В.М.

Після 5-турів призерами та переможцями стали:

-ШАШКИ-

І місце—Петрович Дмитро (7 кл.);       І місце—Демянець Жанна (11 кл.);

ІІ місце—Серко Святослав (8 кл.);         ІІ місце—Серко Зоряна (7 кл.);

ІІІ місце—Крупко Артем (10 кл.).          ІІІ місце—Войтович Марія (9 кл.)

У шаховому турнірі взяли участь 14 школярів, з них: 7 хлопчиків та 7 дівчаток. Після напружених поєдинків місця розподілились наступним чином:

-ШАХИ-

І місце—Крупко Артем (10 кл.);           І місце—Петрович Іанна (10 кл.);

ІІ місце—Серко Олексій (10 кл.);         ІІ місце—Петрович Діана (9 кл.);

ІІІ місце—Петрович Дмиторо (7 кл.). ІІІ місце—Чернецька Мирослава (10 кл.)

А вже 29.01.2012 р. переможці та срібні призери (серед хлопчиків) та переможці (серед дівчаток) захищали честь школи на районному рівні. Виступ наших шашкової та шахової команд був чи не найвдалішим за останні кілька років. Адже Серед 16 команд-учасниць району наша збірна команда з шахів в складі: Крупка Артема, Серка Олексія та Петрович Іанни (всі—учні 10 класу) виборола загальнокомандне ІІІ місце, а в особистому заліку Петрович Іанна нагороджена дипломом ІІ ступеня, а Крупко Артем був найсильнішим серед хлопчиків (дошка №2). Увійшли в «десятку» кращих і наші юні шашкісти, зайнявши ІХ-е загальнокомандне місце.

Крім того, варто відмітити виступ наших педагогів в залік Спартакіади членів профспілки працівників освіти Дубровицького району, який став «найурожайніший» на перемоги за всю історію виступів наших працівників школи в даних турнірах. Зокрема, по шашках Серко Анатолій Максимович, заступник директора з НВР посів ІІ місце, а Пляшко Яна Анатоліївна, учитель історії стала чемпіонкою серед жінок,посівши І місце (причому із 5-и зустрічей із суперницями жодної! не програла, набравши 5 очок із 5-и можливих). Разом це дало І загальнокомандне місце із шашок.

А у шахових змаганнях «майже» не було рівних учителю фізкультури Серку Михайлу Миколайовичу, який в підсумку зайняв ІІ місце. Представниця  в цьому ж турнірі серед жінок—Крупко Надія Феодосіївна, учитель української мови та літератури, зайняла почесне V-е місце. В підсумку: висока ІV позиція серед 16 команд.

Отож, всіх переможців та учасників шахово-шашкових турнірів вітаємо з перемогами та зичимо значного спортивного росту в подальших виступах!

Категорія: Мої статті | Додав: walkman_12345 (02.02.2012)
Переглядів: 479 | Рейтинг: 0.0/0