Шевченківські дні
В рамках Шевченківських днів в школі протягом березня проведено ряд цікавих та змістовних заходів.
Зокрема, з 05 по 12 березня бібліотекарем школи організована виставка літератури, присвячена дню народження Кобзаря.

21.02.2012 року вчителем української мови та л-ри Серко Л.О.  організовано перегляд презентації
"О мово рідна, що без тебе я!", під час якої ученицею 6 кл. Черпак Марією було запропоновано перегляд слайдів з нагоди Міжнародного дня рідної мови.

Високою активністю відзначились учні школи в конкурсі читців-декламаторів, юних поетів "Живи, Кобзаре, в пам'яті людській", який традиційно щороку проводиться з нагоди вшанування Великого Кобзаря. Цьогоріч в конкурсі взяли участь 19 учнів 1-11 класів, виступи яких оцінювало компетентне журі в складі: Серка А.М.-заст. дир. з НВР, Серко Н.Вас.-учителя української мови та л-ри, Петровича С.В.-зав. клубом с.Озерськ.

Усі учасники намагалися показати високий рівень виконавіської майстерності, зверталася увага на сценічну культуру, використання сценічного простору. Найвищі бали отримала учениця 9 класу-Мосійчук Оксана, яка й стала переможцею даного конкурсу та представляла школу на районному етапі конкурсу(учитель укр. мови та л-ри Шульга С.П.).
    В молодшій віковій категорії грамотами школи відзначено Турука Віктора (5 кл.)Мосійчук Тетяну (4 кл.), які також продемонстрували хороші вміння читця-декламатора.

Категорія: Мої статті | Додав: walkman_12345 (13.04.2012)
Переглядів: 590 | Рейтинг: 0.0/0