Головна » Статті » Мої статті

Волейбольний турнір серед дівчат
03.03.2012 р. на базі школи проведено ІІ волейбольний турнір серед дівчат ЗНЗ, присвячений Міжнародному жіночому дню. Приємно відзначити, що кількість учасників щороку зростає, спостерігається і поступовий ріст рівня майстерності юних волейболісток. Цьогоріч в змаганнях взяли участь команди ЗНЗ: Озерського, Осівського,Залузького, Заслуцького, Сварицевицького, Миляцького та НВК "Ліцей-ЗОШ І-ІІ ст." (м. Дубровиця).

Після захоплюючих групових поєдинків, у фіналі за "бронзу" ІІІ місце виборола дружна команда Осівської ЗОШ, яка перемогла своїх сварицевицьких однолітків. А чемпіонство в турнірі заслужено здобула команда НВК м.Дубровиці, яка не залишила жодних шансів своєму супернику-перспективній команді залужанок.

Всі команди-учасниці нагороджені грамотами за участь дирекції Озерської ЗОШ, а команди-призери-кубками та дипломами відповідних ступенів. Відзначено також кращих гравців турніру.
Отож дякуємо всім учасникам і бажаємо нових спортивних перемог!
Категорія: Мої статті | Додав: walkman_12345 (08.04.2012)
Переглядів: 464 | Рейтинг: 0.0/0