Загальношкільні батьківські збори
В школі проведено загальношкільні батьківські збори з питань:
 1. Про результати успішності  та участі учнів школи в навчально-виховній  та спортивній діяльності протягом І семенстру 2011-2012 навчального року (Ю.Серко, директор школи)
 2. Забезпечення соціально-правового захисту дітей та підлітків, профілактика злочинності та правопорушень (А.Серко, ЗДзНВР)
 3. Сім'я-основне соціальне середовище із розвитку і виховання дітей (Л.Турук, голова ради школи, кл.кер. 11 класу).

Під час виступів та обговорення даних питань було порушено актуальні для громадськості питання про недопущення проявів шкідливих звичок та запобігання вчиненню правопорушень дітьми та підлітками закладу. Заступник директора з НВР, Анатолій Серко довів до відома присутніх про вражаючі цифри статистичних даних області про вживання дітьми та підлітками алкогольних та наркотичних речовин, тютюнопаління, проявів бездоглядності та неналежного виховання у сім'ї. Також акцентовано увагу на інформаційний матеріал за результатами проведення VІІ районного та ІІІ обласного форумів батьківської громадськості. Всі погодилися з висновком, що жоден дитячий злочин чи правопорушення не здійснюється під час перебування у школі, а поза школою, коли дитина повинна  перебувати під контролем батьків.       Тож варто серйозніше ставитися до обов'язків батьківського виховання, якомога в більшій мірі зменшити негативний вплив на дитину оточуючого середовища, адже лише спільними зусиллями школи, батьків, громадськості можна досягти значущого результату у вихованні здорового та високо-культурного підростаючого молодого покоління!

Висловлено подяки від адміністрації школи батькам, чиї діти є активними учасниками районних та обласних інтелектуальних, пізнавальних, екологічно-природничих та спортивних міроприємств, зокрема батькам учнів: Серка Олександра та Дем'янець Жанни (11 кл.), Крупка Артема (10 кл.), Мосійчук Оксани (9 кл.), Серко Марії (8 кл.), Петровича Дмитра (7 кл.), Черпак Марії та Пляшка Артура (6 кл.), Серка Миколи, Серко Вікторії, Петрович Марини та Турука Віктора (5 кл.), Пляшко Мирослави (4 кл.), Петрович Вікторії (3 кл.), а також сім'ям Петровича Івана Ів., Давидовича Руслана, Пляшко Тетяни Леонідівни та ін., які всіляко з розумінням ставляться до проблем сучасної шкільної освіти та намагаються разом із своїми дітьми піднести рівень школи на вищі сходинки.

Також учнями школи було
продемонстровано виступ
агітбригади
"Молодь обирає здоров'я!".