«Вражений! Не сподівався! Це просто чудово, що постав музей села Озерськ. Приємно, що відкрита-відновлена історія першого поселення біля цього дивовижного озера. Я не знав, що перші поселенці—козаки Запорозької Січі.
Усім, хто збирав експонати, хто організовував пошук, хто тепер його оберігає і розбудовує—велика вдячність!»,-
Микола Жулинський,вчитель Озерської восьмирічної школи 1960-1962 рр. (від авт. директор Київського національного інституту літератури, професор; віце-прем’р міністр України 2007-2010 рр.)

Не легкий тягар, повір!
Випав їй на плечі,
Заходила в кожен двір:
Шукала старі речі.
Бо музей відкрити в нас
Хотіла, бажала,
Трудно щось робить в цей час
Добре вона знала.
Була ж воля, була сила
Помогли ще й діти,
Тож музей в селі відкрила
Є за що хвалити.
Старалась не для себе—
Для нас і онуків.
Передасть музей для нас
У надійні руки.
Якщо будуть всі старатись
Для когось робити.
Можем тоді не боятись—
Буде краще жити!!!
Марія Дем’янець, жителька с.Озерськ, 2008 р.

Неоціненним документом серед великої кількості документації, яку веде керівник музею, є  «КНИГА ВІДГУКІВ», в якій кожен відвідувач чи представник делегації висловлюють слова великої вдячності та шани людині, завдяки якій і було створено музей та удостоєний такого високого звання, як «ЗРАЗКОВИЙ», а саме—Серко Лілії Олександрівні, вчителю української мови та літератури, спеціалісту вищої кваліфікаційної категорії, старшому вчителю.
Зокрема, серед усіх відгуків, є такого змісту:
«Завдяки екскурсії в музей, дітки дізналися про особливості життя наших пращурів та порівняли їх з умовами життя сучасних людей. За ці знання, отримані у музеї, ми дуже вдячні Серко Лілії Олександрівні!,-
вихователь садової групи ДНЗ «Дзвіночок» Вікторія Серко, 2009 р.

: «Нам, викладачам і студентам Київської музичної консерваторії довелося побувати в чарівному поліському селі Озерськ, зокрема в музеї, і зустрітися з чарівними голосами цього села. Зокрема, Серко Ольгою, Пляшко Антоніною, Полюхович Марією, Пляшко Ганною. Мидуже багато взяли в цьому селі…Дуже вдячні за екскурсію Лілії Олександрівні. Дякуємо.Група з 25 чоловік м.Києва. До скорої зустрічі знову у Вас!».
Серпень 2010 р., керівник групи музична консерваторія, м.Київ

«…багато раз учувши розповідь моїх дітей про музей, мені самій захотілось його відвідати. А коли побувала в музеї—почуття гордості та подиву переповнювали мене…Від імені жителів села Озерськ та особисто хочу подякувати Лілії Олександрівні за той тяжкий тягар, який поклала на свої плечі. Дякуємо! Кланяємося!».
Лютий 2011 р., Черпак Валентина, колишня випускниця Озерської восьмирічної школи, с.Озерськ

«Приємно вражені і здивовані!!! Розвивайте, плекайте, поповнюйте!!!»,-
сім’я Пляшко (Анатолій, Ольга, Софійка), 07.05.2013 р., м.Рівне.

«Большое спасибо, что сохранили прошлое родного села, наших предков. Благодаря музею дети узнают много інтересного из пришлого. Поклон Вам до земли украинской!»
18.08.2013 р., Самигева (Кузко) Ольга Ив., г.Москва

«Учасники семінару вчителів початкових класів висловлюють щиру подяку організаторам музею, зокрема Серко Лілії Олександрівні. Бажаємо успіху!!!», --11.12.2013 р., Субот О.І. (Велюнський НВК), Янковська Г.Й. (методист РМК), Рабешко О.П. (Дубровицький НВК-ліцей), Котяш О.І. (Залузький НВК) та ін.