Головна » Архів матеріалів
17 січня 2014 року в районному методкабінеті відбувся семінар-тренінг на тему
 «Права підлітків».
Одним із тренерів даного заходу була педагог-організатор нашого НВК
Серко Галина Миколаївна,
 яка була слухачем курсів за програмою "Рівний-рівному" та часто залучається до подібних заходів на районному рівні. На сьогоднішній день питання про права та обов'язки підлітків є ду ... Читати далі »
Переглядів: 324 | Додав: walkman_12345 | Дата: 23.01.2014

 Традиційно активно відзначають в Озерську релігійні свята. Дуже приємно констатувати той факт, що частими ініціаторами різних релігійних заходів є працівники школи. Адже,релігійному вихованню підростаючого покоління багато уваги приділяють і керівники
вищих гілок влади як в районі,області, так і в державі загалом. Усі учні та працівники школи є прихильниками однієї віри--православ'я, а тому часто сприяють сільській та церковній громаді у проведенні цікавих та змістовних релігійних заходів.Після різдвяних піснеспівів та гучних щедрівок-посіванок настала черга урочистого проведення різдвяно-новорічного циклу свят--святкування Вод ... Читати далі »
Переглядів: 319 | Додав: walkman_12345 | Дата: 20.01.2014

11 грудня 2013 року на базі нашого НВК відбулося засідання творчої групи вчителів початкових класів району під керівництвом методиста
 Дубровицького райметодкабінету Г.Й.Янковської.
 
 
Гості побували на уроці української мови в 2 класі у досвідченого вчителя Серко Галини Степанівни.
В ході роботи усі присутні мали змогу ознайомитися з навчально-матеріальною базою кабінетів школи, поспілкуватися із колегами в молодших та старших класах, а також побувати на екскур ... Читати далі »
Переглядів: 336 | Додав: walkman_12345 | Дата: 20.01.2014

« 1 2 3 4 5 6 7 »