Головна » 2014 » Січень » 29 » Районна Спартакіада учнів та членів профспілки працівників освіти
15:21
Районна Спартакіада учнів та членів профспілки працівників освіти
 В піднесеному "чемпіонському" настрої повернулися команди учнів та вчителів із шашково-шахових змагань в залік районної Спартакіади, що відбулися
26 січня 2014 року на базі НВК "Ліцей-ЗОШ І-ІІ ступенів" м.Дубровиці.

Адже серед 22 ЗНЗ району наша збірна вчителів з шахів у складі Надії Крупко та Михайла Серка посіла І загальнокомандне місце, причому Надія Феодосіївна стала ще й чемпіонкою в особистому заліку, ставши за підсумками 5 турів непереможною!
Безпрограшним був і
Анатолій Серко, заступник
 директора з НВР, який в 5 турах здобув 4 очки,не програвши жодної зустрічі, що в сумі з набраними очками Марії Нестерчук дало можливість зайняти високе ІІІ місце у турнірі з шашок.
  Варто відмітити і високий рівень виступу учнівських команд: шашки--VIII загальнокомандне місце; шахи--XIV позиція у загальному рейтингу.

Тож дирекція НВК висловлює щирі слова вдячності за успішний виступ наших спортсменів та бажає усіляких спортивних гараздів