Головна » 2014 » Січень » 23 » Участь у МАН
Участь у МАН
Підведено підсумки районного етапу участі школярів у конкурсі-захисті наукових робіт Малої академії наук (МАН). Традиційно вдало можна вважати виступ нашої збірної:
Серко Зоряни (9 кл.) та Мосійчук Оксани (11 кл.).
Так, разом із учителем
української мови та літератури, світової літератури Петрович Валентиною Володимирівною, Серко Зоряні вдалося вибороти високе ІV місце у секції "Журналістика", причому це був перший рік участі учениці у МАН. А Мосійчук Оксана у секції "Історія України" зайняла призове ІІІ місце, захистивши наукову роботу на тему "Озерськ-село партизанської слави" (учитель-Серко Анатолій Максимович) та на високому рівні захистила роботу "Церква Святої Параскеви-оберіг віри православної" в секції "Релігієзнавство та історія релігії" (учитель-Серко Лілія Олександрівна).

Сподіваємося, що і надалі радуватимете нас своїми успіхами на науковій ниві і вдалого Вам виступу на обласному етапі!!!

Переглядів: 552 | Додав: walkman_12345 | Рейтинг: 0.0/0