Свято 1 дзвоника

Після тривалої двомісячної канікулярної перерви знову завирувало життя в Озерській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Цьогоріч, 1 вересня на святі крім учнівської та вчительської дружньої родини були присутні сільський голова-Петрович Л.М., голова сількому,депутат сільської ради—Петрович С.В., батьківський актив та гості свята. Традиційно після відкриття урочистої лінійки директором школи Юлією Серко, слово для привітань мали наймолодші учасники-учні 1 класу та випускники школи. Вітальні слова звучали також із вуст вчительки першокласників-Серко Н.В. Згодом заступник директора з НВР Серко А.М. вручив грамоти та дипломи учням-призерам різних конкурсів та турнірів, що проходили влітку та відзначив учнів, які відпочивали в санаторії «Патрія» Одеської області та активно проявили себе під час проведення різноманітних спортивних турнірів та змагань. Він також привітав усіх присутніх з Першовереснем та представив нового педагогічного працівника—випускницю історико-соціологічного факультету Рівненського ДГУ, вчителя історії та правознавства Скибан Ірину Василівну.

Учні 1 класу 2011-2012 н/р:                                Учні 11 класу 2011-2012 н/р:

1. Серко Микола Анатолійович.                                                            1. Демянець Жанна Павлівна.

2. Серко Владислав Володимирович.               2. Серко Олег Валерійович.

3. Петрович Максим Володимирович.             3. Серко Олександр Анатолійов.

4. Пляшко Мирослава Валеріївна.                   4. Пляшко Спартак Павлович.

5. Січкар Артем Сергійович.                            5. Пляшко Юрій Миколайович.

6. Серко Юрій Миколайович.                          6. Довжик Олександр Олександр.

7. Новак Юрій .

Категорія: Мої статті | Додав: walkman_12345 (21.12.2011)
Переглядів: 719 | Рейтинг: 0.0/0