VIII волейбольний турнір серед колективів КДК Дубровицького та Зарічненського районів
У турнірі, який традиційно, восьмий раз проводиться з нагоди святкування 8-Березня, взяли участь 7 команд Дубровиччини та Зарічненщини: команда господарів "ЧАЙКА" (с.Озерськ), "Роксолана" та "Юність"(м.Дубровиця), "Хлібороб" (с.Миляч), ВК "Залужжя" (с.Залужжя), ВК"Бродниця" та "Партія Регіонів" (Зарічненський р-н).
   Турнір, який засновано з ініціативи заступника директора з НВР Озерської ЗОШ Серка Анатолія Максимовича та виконкому Лісівської с/р у 2005 р. пройшов в дружній та по-спортивному емоційно-піднесеній атмосфері. Усі команди показали високий професійний рівень аматорського волейболу, а велика армія вболівальників від побачених поєдинків отримала чимало позитивних вражень та задоволення.
 А місця розприділились наступним чином:
І місце-- с.Залужжя;      ІІ місце--"Чайка" с.Озерськ;   ІІІ місце--"Партія Регіонів" смт.Зарічне

Варто відзначити, що в складі збірної села Озерськ постійно беруть участь і є лідерами команди вчителі та учні школи, зокрема: Серко А.М., Серко М.М., Полюхович В.М. та Серко Олександр (11 кл.).

Усі команди нагороджені дипломами відповідних ступенів та кубками від Лісівської с/р (сільський голова-Петрович Л.М.), а кращих гравців-грамотами. Наймолодшим гравцем турніру став
Серко Олександр (""Чайка"), якого нагороджено також грамотою.

Категорія: Мої статті | Додав: walkman_12345 (12.04.2012)
Переглядів: 528 | Рейтинг: 1.0/1