ЗАГАЛЬНОШКІЛЬНІ БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ - 08.02.2013 р.

Педколективом школи та батьками розглянуто низку важливих питань:

1.          Про запровадження нового Державного стандарту початкової, базової та повної загальної середньої освіти.
                                          Директор школи-Серко Ю.Ф.
2.          Про стан організації якісного безкоштовного гарячого харчування учнів закладу.
                                       Директор школи-Серко Ю.Ф.,
                                                 медпрацівник школи-Гребеневич А.Л.

3.          Про підсумки навчально-виховної діяльності закладу за
      І семестр 2012-2013 навчального року.
                             ЗДзНВР-Серко А.М.

4.          Про роль сімї у вихованні

молодого підростаючого

покоління та співпраця у

форматі «Сімя-школа-дитина».

Кл. кер. 4 та 9 класів—
                   Щур А.П., Полюхович С.І.

5.          Про відвідування учнями школи за І семестр 2012-2013 н. р.
                           ЗДзНВР-Серко А.М.

6.          Про організацію роботи з профілактики злочинності та правопорушень серед учнівської молоді та залучення до роботи в гуртках та секціях.
                      ЗД з НВР-Серко А.М.

Також під час проведення батьківських зборів було переобрано голову батьківського комітету Серко Наталію Петрівну за власним бажанням. Одноголосно на посаду голови батьківського комітету школи обрано Шашук Олену Григорівну, матір учениці 1 класу. Натомість заступниками голови вибрано Петрович Олену Анатоліївну, Петрович Оксану Миколаївну та Пляшко Марину Миколаївну.

Тож дирекція Озерської ЗОШ щиро вітає новообраних батьків на ці важливі посади та бажає якнайтіснішої співпраці та взаєморозуміння у вирішенні питань навчально-виховного характеру!!!

Категорія: Мої статті | Додав: walkman_12345 (14.02.2013)
Переглядів: 633 | Рейтинг: 0.0/0